Kargo Göndermenin En Sağlıklı Yolu Temassız Teslimat

Kargo Göndermenin En Sağlıklı Yolu Temassız Teslimat

Gönderdiğin kargo hijyenik bir ortamda mı taşınıyor? Belki günlerce kargo şubelerinde ya da aktarma merkezlerinde bekletilen paket alıcıya ulaştığında, onun sağlıklı bir taşıma sürecinden geçtiğine emin olabiliyor musun? Pakete senden sonra ya da alıcıdan önce kaç kişi temas ediyor?

Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın uyarıları doğrultusunda kullanıcıların alışveriş tercihlerinde köklü değişiklikler yaşandı. Kullanıcılar alışverişlerini ağırlıklı olarak temassız işlem sunan uygulamalar üzerinden tamamlamaya başladı. Kargo sektöründe de birçok tedbir alındı. E-ticarette işlemler online olarak temassız gerçekleştirildi, peki teslimatlar temassız yollarla yapılabildi mi? Kargolar için tam anlamıyla “steril” bir ortamın sağlanıp sağlanamadığı konusunda tartışmalar sürüyor.

Hijyene özellikle ihtiyaç duyduğumuz bir dönemden geçiyoruz. Gönderdiği kargonun elden ele dolaşmadan, hiç el sürülmeden direkt alıcıya teslim edilmesini kim istemez?

gelal olarak “Biz Bize Teslimat” anlayışıyla yola çıktık. Kargolarını aynı yöne giden taşımacılar ile çok uygun fiyata, en hızlı ve en hijyenik koşullarda gönderebilmeni sağlıyoruz. Sizlere temassız teslimat güvencesi sunuyoruz. gelal taşımacıları ile sağlıklı teslimat yaptırabilirsin.

Temassız Teslimat Nedir?

  • Göndereceğin kargonun ölçülerini belirt ve ücretini anında gör. Böylece kargo şubesine gitmene gerek kalmaz.
  • Ödeme işlemini uygulama üzerinden %100 güvenli şekilde gerçekleştirebilirsin.
  • Kargonu kendin paketleyerek taşımacının aracına yerleştirebilirsin. Böylece kargon hiçbir yere değmeden teslim edilir.
  • gelal taşımacıları kargolarını hiç el sürmeden taşır. Böylece kargon şubelerde ya da aktarma merkezlerinde bekletilmeden alıcıya ulaşır.
  • gelal taşımacıları kargonu elden ele dolaşmadan taşır. Böylece kargon hiç aktarılmadan en hızlı şekilde teslim edilir.
  • Alıcı, kargoyu araçtan kendisi teslim alabilir. Böylece sağlıklı teslimatın son aşaması da temassız gerçekleştirilir.