gelal’ın Sektörel Çözümleri: Sağlık

Lojistik sektörü, son yıllarda en çok gelişme gösteren sektörlerin başında geliyor. Teknolojik alt yapıların kurulması, yaşam standartlarının değişmesi, müşteri taleplerinin farklılaşmasıyla tüm sektörlerin sürekli olarak gelişme göstermesi bu tür yenilikleri tetikleyen etkenler arasında yer alıyor.

Tüm sektörlerde çağa adapte olmak ve değişim zaruri bir ihtiyaçtır ve her ihtiyaç bulunduğu sektörün geleceğini şekillendirir. Değişime adapte olamayan firmalar hatta sektörler yerini yenilerine bırakmak zorunda kalırlar. 10 yıl öncesinde insanların yaşamı ve istekleri ile günümüzün şartları arasında büyük farklılıklar mevcut. Her sektörde olduğu gibi lojistikte de müşteri taleplerine ve değişen şartlara uyum sağlamak hayati önem taşımaktadır.

Bu yazımızda Türkiye’de lojistik sektöründe büyük teknolojik adımlar atan gelal’ın sağlık sektörüne sunduğu çözümlerden bahsedeceğiz.

Sektörel İhtiyaçlara Teknolojik Çözümler

Kargo, kurye, nakliye, ev taşıma ve evcil hayvan taşıma gibi taşımacılık sektöründeki tüm ihtiyaçları tek platformda toplayan gelal, birçok sektöre teknolojik çözümler sunmaya devam ediyor.

Günümüzde insanların yıllar öncesine göre taleplerinde köklü değişiklikler görüldü. Hıza ve hızlı tüketime alışan, tüm ihtiyaçlarına teknolojik alt yapılar sayesinde dakikalar içerisinde çözüm bulan bir kullanıcı kitlesi mevcut. Bu kitleye lojistik alanında da aynı imkanları ve hızı sunmak büyük önem arz etmektedir.

2020 yılının başından itibaren tüm dünyada görülen Covid-19 salgını da insanların yaşamlarını ve buna bağlı olarak sektörleri oldukça etkilemiş durumda. Bu sebeple geçmişte kullanılan elleçlemeye dayalı yöntemler yerine, gelişmiş çözümler sunulması gerekmektedir.

Taşımacılık sektörünün dijital dönüşüm öncüsü gelal, teknolojinin gücünü kullanarak tüm değişimlere ve beklentilere hızlıca uyum sağlıyor. Sektörlerin ihtiyaçlarına uyumlu çözümler geliştiriyor.

gelal’ın Sağlık Sektöründeki Çözümleri

Tüm sektörlerde hayatı kolaylaştırmaya yönelik çözümler üreten gelal, sağlık sektörüne de hız kazandıracak adımlar atıyor.

Özellikle pandemi dönemiyle birlikte sağlık alanına birçok yenilik getirilirken, sektörün lojistik ihtiyaçları da çekiyor. Sağlık hizmetlerinin, zamanında, kaliteli ve en verimli şekilde karşılanabilmesi büyük ölçüde teknolojiye bağlıdır.

Sağlık teknolojisi gün geçtikçe gelişmektedir. Bu alanda kullanılacak tıbbi araç ve gereçlerin taşımalarının hassasiyetle yapılması gerekir. Koşulların en iyi şekle getirilmesi, toplum sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Bu bağlamda hassas taşıma ve temassız teslimat, gelal’ın sağlık sektörüne getirdiği yenilikler arasında sıralanabilir.

Hayatımızı kolaylaştıran teknolojik çözümler üreten gelal, sağlık alanında bireysel olarak da fayda sağlamaktadır. Çeşitli sağlık problemleri sebebiyle acil ilaç ihtiyacı bulunan kişilerin ilaç taşımaları dakikalar içinde yapılıyor. Şehir içi hızlı kurye hizmeti sayesinde trafiğin yoğun olduğu bölgeler de dahil olmak üzere, ilaçlar sahiplerine dakikalar içinde teslim ediliyor.

Taşımacılık sektöründe kullanılan elleçleme sisteminin gelal tarafından kullanılmaması da sektöre getirilmiş bir diğer çözüm. Bireysel gönderiler aktarma merkezlerine uğramadan, temassız teslimat güvencesiyle direkt alıcısına teslim ediliyor. Bu sayede tüm ihtiyaçlar, el değmeden, hijyenik bir şekilde dakikalar içerisinde karşılanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir