gelal’ın Sektörel Çözümleri: Elektronik

Yıllar içerisinde tüm sektörler değişiyor ve gelişiyor. Özellikle teknolojinin hızla yaygınlaştığı son 10 yıl içerisinde tüm sektörlerde dijital dönüşüm meydana geldi. Bu dijital değişime ayak uyduramayan birçok firma faaliyetlerine son vermek zorunda kaldı ya da pazar payını büyük oranda kaybetti. Bu sebeple teknolojik gelişmeler doğrultusunda her yıl her sektör, değişen koşullara uyum sağlamaya çalışıyor.

Lojistik sektörü de bu gelişmeler karşısında her daim kendini yenilemeye devam ediyor. Dönemin şartlarına uygun olarak taşıma işlemlerinde, kullanılan araçlarda, operasyon süreçlerinde ve elleçleme aşamalarında köklü değişiklikler görülüyor.

Kargo ve taşımacılık faaliyetlerinin dijital dönüşüm öncüsü gelal, bu alanda birçok sektöre özel yeni çözümler ortaya koyuyor. Sağlık, elektronik, otomotiv ve kozmetik bunların başında geliyor.

Geçtiğimiz günlerde “gelal Sektörel Çözümleri: Sağlık” başlığı ile yayınladığımız yazımızda gelal’ın sağlık sektöründe getirdiği lojistik çözümlerden bahsetmiştik. Bu yazımızda ise gelal’ın elektronik sektörüne getirdiği çözümleri bulabilirsin.

Elektronik Cihazlarda Hızlı ve Güvenilir Taşıma

Kargo, kurye, nakliye, ev taşıma, evcil hayvan taşıma gibi lojistik sektöründeki tüm ihtiyaçları tek platformda toplayan gelal, sektörel fayda sağlamaya devam ediyor.

Yıllar içerisinde taşımacılık sektörü de yeniliklere adapte oldu. Artık kargo yoğunluğu daha fazla ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda ‘hızlı teslimat’ seçeneği en çok istenen ve beklenen özelliklerin başında geliyor. Özellikle de telefon, bilgisayar gibi yüksek tutarlı elektronik eşyaların yolda geçirdiği sürenin kısa tutulması büyük önem taşıyor. Kullanıcılar bu sürenin en aza indirgenmesini ve kargosunun en hızlı şekilde eline ulaşmasını istiyor.

Elektronik cihazların aşırı hassas olmaları, hızlı ve güvenilir taşıma seçeneklerinin gelişmesine neden oldu. Elektronik cihazlar yükte hafif pahada ağır ürünler oldukları için de gönderi aşamalarında sigortalı taşıma seçenekleri tercih ediliyor. Tüm sektörlere özel yeni nesil taşıma olanakları sunan gelal ile bireysel ve kurumsal tüm taşımalarını sigortalı olarak güvenle taşıtabilirsin.

Hassas Kargo Taşıması Nasıl Yapılır?

Elektronik sektöründe kargo taşımaları yüksek hassasiyet gerektirir. Bu sebeple gelal ile en uzak şehirlere giden kargolar bile arabaların arka koltuğunda ya da bagajında güvenle taşınır. Kargoların elden ele, şubeden şubeye aktarılmadığı için hasarsız teslim edilir. Taşımacı ile uygulama üzerinden telefon numaran görünmeden konuşabilir ve kargonu yol boyunca canlı takip edebilirsin.

Hassas ve yüksek fiyatlı ürünlerini gelal ile güvenle taşıtabilirsin. Çok uygun fiyat seçenekleri ile kargoların için değerinde sigorta yaptırabilirsin. gelal ile gönderdiğin kargolar 3 bin TL’ye kadar olası risklere karşı sigortalıdır. Sağlam ve hasarsız kargonu taşımacıya teslim ederken ve taşımacıdan teslim alırken uygulama üzerinden fotoğraf çekmiş olman yeterlidir. gelal sigortalı taşıma detaylarına buradan ulaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir