gelal: Türkiye’nin Lojistik Süper App’i

gelal süper app

Tüm lojistik çözümleri tek platformda toplayan gelal, kurumsal firmalara ve bireysel göndericilere sunduğu teknolojik çözümlerle lojistik süper app olma özelliği taşıyor. Uygulama, kurumsal firmalara e-ticaret lojistiği, gün içi dağıtım ve gün içi toplama gibi hizmetleri; bireysel kullanıcılara ise kurye, kargo, nakliye ve evcil hayvan taşımacılığı gibi birçok hizmeti bir arada sunuyor. gelal, tüm bu özellikleri sayesinde Asya’dan yayılan “Süper App” akımının Türkiye’deki öncüleri arasında sıralanıyor.

Çin’den yayılmaya başlayan “süper app” akımının örnekleri tüm dünyada görülmeye başladı. gelal, lojistik sektöründe kargo, kurye, parça eşya, nakliye, ev taşıma, evcil hayvan taşıma ve son olarak gelal yük taksi hizmetlerini bir araya getiriyor. Öncelikle kurumsal firmalara e-ticaret lojistiği, depolama ve mağazadan teslimat gibi lojistik çözümlerin yanı sıra, gün içi dağıtım ve gün içi toplama hizmetleri sunuyor. Bireysel kullanıcılara ise hızlı kurye, hızlı kargo, nakliye, ev taşıma, parça eşya ve evcil hayvan taşımacılığı hizmetlerini bir arada sunuyor. Bu özellikleri ile gelal, “Türkiye’nin Lojistik Süper App’i” olarak anılıyor.

Avrupa’da yeni yeni duyulmaya başlayan “süper app” kavramı, çok sayıda ürün ve hizmetin aynı  çatı altında toplandığı portallar olarak tanımlanabilir. Son dönemde e-ticaret ağının gelişmesiyle birçok öncü şirket hizmetlerini genişleterek süper app olma yolunda önemli adımlar atmaya başladı. Lojistik sektörünün dijital dönüşüm öncüsü gelal, özelliklerine her geçen gün bir yenisini ekleyerek hizmet ağını geliştiriyor. Böylece Türkiye’nin süper app’leri arasındaki yerini koruyor.

Kurye, kargo ve nakliye hizmetlerine yakın dönemde “gelal Yük Taksi” hizmetini ekleyen gelal, sektöre yenilikçi çözümler getirmeye devam ediyor. Bünyesine kattığı her yeni hizmetle birlikte “süper uygulama” olarak hem kurumsal hem de bireysel kullanıcılarına yönelik çalışmalarını hızlandırıyor. E-ticaret yoğunluğunun arttığı dönemde gün içi dağıtım ve gün içi toplama hizmeti de sunuyor. Kurumsal firmaların teslimat sürecini kolaylaştırıyor.

Gün İçi Dağıtım

Tüm taşıma işlemlerinde aynı gün teslimatı sağlayan gelal’da gönderi oluşturmak oldukça pratik. Uygulama ya da gelal.com üzerinden kolaylıkla yük ve eşya bilgisi giriliyor. Tüm ürünler belirtilen adresten belirtilen saatte teslim alınıyor ve alıcısına direkt olarak teslim ediliyor. Bu sayede çoklu gönderiler aynı gün, uygun fiyata, güvenle teslim ediliyor. Gün içi dağıtım konusunda firmalara teknolojik çözümler sunan gelal ile teslimat süreci hız kazanıyor. gelal ile çalışan firmalar müşteri memnuniyetini artırıyor.

Gün İçi Toplama

Firmaların lojistik ihtiyaçlarına odaklanan gelal, gün içi toplama hizmeti de sunarak firmaların ürün dağıtımını hızlı ve ekonomik şekilde gerçekleştiriyor. Ürünler önceden belirtilen saatte belirtilen adreslerden toplanıyor ve dağıtıma hazır hale geliyor. Böylece dağıtım süreci en hızlı şekilde tamamlanıyor. Gün içi toplama konusunda kurumsal taleplere çözüm getiren gelal, firmaların lojistik ve tedarik zinciri yönetimine hız kazandırıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir