gelal Kullanıcılarına Paym.es’te Online Satış Avantajı!

paym.es

Pandeminin etkisi ile hayatımızda birçok alışkanlığımız değişti. Son bir yıllık süreç, insanların dijitale uyum sağlamasını hızlandırdı. Artık e-ticaret hayatımızda çok önemli bir yer aldı. Online alışverişin hayatımızı kolaylaştırması geçiş sürecini de bir hayli hızlandırdı. Bu süreçte yeme içme alışkanlıklarımızdan, market alışverişine, modadan, araç kiralamaya tüm ürün ve hizmetlerde online alışveriş birinci tercihimiz olmaya başladı.

Kullanıcı alışkanlıklarının hıza dayalı olması satış sonrasındaki operasyon sürecini de etkiliyor. Satılan ürünlerin alıcılara teslimi de bir hayli önem arz ediyor. Özellikle aynı gün teslimatı sağlayan kurumlar pazarın önemli isimleri arasında yer almaya başlıyorlar.

Sosyal medya üzerinden yapılan satışlarda da bu süreçte artış görüldü. Biz de kullanıcılarımıza sosyal medya ödeme platformu paym.es üzerinden online satış avantajı sunmak istedik.

Bu yazımızda gelal’ın online alışverişe katkısını ve paym.es ile yaptığı iş birliğini anlatacağız.

Online satış süreci kolaylaşıyor

Kargoları aynı yöne giden taşımacılarla buluşturan gelal, “hızlı kurye” ve “hızlı kargo” seçeneklerinde Paym.es kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor. Online ödeme platformu Paym.es üzerinden satılan ürünler, gelal uygulaması ile alıcısına hemen ulaştırılıyor. İş birliği kapsamında gelal uygulamasına gönderici ya da taşımacı olarak kayıtlı tüm kullanıcılar, Paym.es üzerinden düşük komisyon avantajıyla online satış yapabiliyor.

gelal bu iş birliği ile online satış yapan bireysel kullanıcılara kurye ve kargo sürecinde hız kazandırarak e-ticaretin gelişmesine katkıda bulunuyor. Kullanıcıların tüketicilere daha hızlı ulaşmasını sağlayarak satış sürecini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Paym.es aracılığıyla sosyal medya üzerinden giyim, takı tasarımı, ev aksesuarları gibi ürünlerin yanı sıra; el yapımı ürünler ve butik kurabiyeler gibi hassas taşıma gerektiren ürünler de satılıyor. Kargoları aktarmasız taşıyan gelal ile hassas taşımalar da güvenle yapılıyor. Kargo taşımaları için gün ve saat sınırlaması bulunmadığından, müşteri memnuniyetinin de artması ve teslimat sürecine hız kazandırılması hedefleniyor.

Yeni girişimcilere destek

Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın uyarıları doğrultusunda alınan önlemler, tüketicileri temassız alışverişe yönlendirdi. Verilere göre pandemi döneminde mobil alışveriş deneyiminde ve kredi kartı kullanımında büyük artış görüldü.

Tüketicilerin mobil alışverişi tercih etmesiyle birlikte, online satış yolunu açmak isteyen yeni girişimler doğdu. gelal & paym.es iş birliği yeni girişimleri de destekliyor. Gelir modelini her satış için %6 komisyon üzerine oluşturan Paym.es, gelal kullanıcılarına özel %1.99 komisyon avantajı sunuyor. Kullanıcılar böylece ürünlerini sosyal medya aracılığıyla satışa çıkarabiliyor.

Paym.es üzerinden en çok satış yapılan şehirlerin başında, İstanbul, İzmir ve Ankara geliyor. İlk olarak İstanbul teslimatları için yapılan iş birliğinin, teknolojinin gücüyle kısa sürede tüm Türkiye’ye açılması hedefleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir