Dünya Kediler Günü’nde Evcil Hayvan Taşımasını Kolaylaştıracak Bilgiler

Bugün 17 Şubat Dünya Kediler Günü. Biz de bugüne özel çok sevdiğimiz minik dostlarımız için, onların seyahatini daha konforlu hale getirecek yararlı bilgiler vermek istedik.

Modern toplum yapısında şehirleşmenin gelişmesiyle birlikte, önceden sokakta kolaylıkla yaşamını sürdürebilen kedi ve köpekler başta olmak üzere birçok hayvan sokaklarda kendisine yer bulamamaya başladı. Yeme içme problemleri ve barınma sıkıntısı onların sokaklardaki sürdürdükleri yaşamın zorlaşmasına neden oldu. Bu durum hayvan severlerin harekete geçmesiyle ve destekleyici faaliyetlerle hayvan sahiplenme, barınak, kedi evleri gibi imkanların hızla artmasını sağladı. Bu neden-sonuç ilişkisi ile artık birçok kişinin evinde minik dostlarımızı daha sık görür olduk.

Evcil hayvan sahiplenmenin ve sahiplenmek isteyenlerin artmasıyla birlikte onların günlük ihtiyaçları daha çok merak edilmeye, araştırılmaya başladı. Evlerimizin birer bireyi haline gelen minik dostlarımıza duyduğumuz sevgi ve gösterdiğimiz ilgi birer çocuğa duyulan sevgiyle eş değer oldu. Hal böyle olunca onların her ihtiyacına; mamasından ısınmasına, aşılarından seyahatlerine kadar üzerlerine daha çok titrer olduk.

Evdeki günlük ihtiyaçları her ne kadar tam anlamıyla sağlanıyor olsa bile onların hala çözülmeyen sorunları var. Uzun bir seyahate çıkarken aracında ona da yer ayırabilirsin. Ancak araç olmadığında onları ya evde bırakmak zorunda kaldığını ya da huzursuz hissedecekleri şekilde taşındıkları bir yolculuk geçirdiklerini biliyoruz.

Bu yazımızda gelal olarak minik dostlarımız için sunduğumuz vip evcil hayvan taşımasından bahsedeceğiz.

VİP Seyahat

Evcil hayvanlarımızın çektiği en büyük sıkıntıların başında seyahat sorunu geliyor. Özellikle otobüs, uçak ve benzeri klasik seyahat sistemlerinde var olan kurallar ve şartlar her ne kadar eskiye nazaran daha iyi durumda olsalar da hayvanlarımızın seyahati konusunda endişeleniyoruz.

gelal ise tüm evcil hayvan taşıma sistemlerine farklı bir bakış açısı getirdi ve evcil hayvan sahiplerinin problemine çözüm oldu. Birçok hayvan ile birlikte değil yalnız başına, uyutulmasına veya aç bırakılmasına gerek kalmadan kafesinde olmak şartıyla gelal ile vip taşıma hizmetinden yararlanabilirler.

Güvenli Taşıma

Minik dostunu gideceği yere güvenle göndermek istediğini biliyoruz. VİP taşıma özelliği sayesinde, tüm tedbirler alınmış şekilde aracın arka koltuğunda güvenli ve huzurlu bir şekilde taşınırlar.

Yolculuk boyunca başka bir evcil hayvanla taşınmaması ve tek başına seyahat eder. Böylece sağlıklı koşullarda taşınır. Gideceği yere en kısa sürede teslim edildiği için yolculuk süresi kısalır ve yol boyunca huzurlu hisseder.

Evden Eve Seyahat

Diğer taşıma yöntemlerinde olduğu gibi evcil hayvanını belirlenen saatte belirtilen adrese getirmene gerek yok. Dilediğin yerden, dilediğin saatte gelal ile evcil hayvan taşıması yaptırabilirsin. Minik dostun evinden alarak belirttiğin adrese güvenle teslim edilir.

gelal ile İstanbul içi ve şehirler arası evcil hayvan taşıması sağlıklı koşullarda, güvenli ve konforlu bir şekilde yapılıyor. Kedi, köpek ve kuş gibi evcil hayvanlar, aracın arka koltuğunda taşıma kurallarına uygun olarak tek başına taşınıyor. Belgelerinin tamamlanmış olması, özel kafesinde yer alması, gideceği adrese sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi için yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir