Akşam Saatlerinde Kargo Göndermek Mümkün mü?

Her geçen yıl dünya nüfusunda büyük artış görülüyor. Bu doğrultuda ticaret ağı da genişliyor. Özellikle e-ticaretin yaygınlaşması ile internet alışverişine olan ilgi de arttı. Ürün satışlarının artması kargo sektöründe karşılanması zor olan bir yoğunluğa neden oldu.

Müşteri portföyünün genişlemesi, taleplerde de aynı doğrultuda bir çeşitliliğe neden oldu. E-ticaret gönderilerinin yanı sıra; acil kargo gönderileri, hediye gönderme ve olağan günlük kullanımlar birlikte değerlendirildiğinde, kargo sektöründe bir hayli yoğunluk yaşanıyor. Kargo firmalarının çalışma saatlerini düşündüğümüzde, artan müşteri talepleri standart teslimat saatlerinde yeterli düzeyde karşılanamıyor.

Peki bir ürün satın aldığımızda, en hızlı şekilde nasıl elimize ulaşır ya da herhangi bir sebeple kargo göndermek istediğimizde, akşam saatlerinde kargo göndermek mümkün müdür? Gün içinde gönderilen kargo, akşam saatlerinde teslim edilebilir mi?

İşte senin için tüm bu soruların cevapları ve kargo göndermenin en pratik yolları…

Kargo şirketleri saat kaça kadar açık?

Müşteri sayısının hızla artmasıyla birlikte, değişen profil doğrultusunda müşteri beklentileri de çeşitlilik gösteriyor. Bu çeşitlilik kargo sektörüne daha uzun çalışma saatleri beklentisini getirdi. Tüketiciler gün içindeki alışverişlerine aynı gün ulaşabilmek için geç saatlerde çalışan şirket arayışına girdi.

Kargo şirketleri hafta içi saat 18.00’e kadar hizmet veriyor. Hafta sonu ise şubeler yalnızca cumartesi günleri yarım gün açık. Pazar günleri hizmet veren kargo şirketi bulmak neredeyse imkansız. Haliyle klasik yöntemlerle akşam saat 6’dan sonra kargo göndermek mümkün görünmüyor.

gelal ile hafta içi ya da hafta sonu fark etmeksizin, dilediğin yere dilediğin saatte kargo gönderebilirsin.

Gece motor kurye hizmeti var mı?

Kargo şirketlerinin gece kargo taşıması talebine karşılık verememesi sonucu şehir içi taşımaları için gece moto kurye hizmeti ortaya çıktı. Acil motor kurye, hızlı kargo gibi isimlerle sektörde yer alan taşıma hizmetleri genellikle gün içinde teslimat sağlıyorlar. Acil durumlarda bu hizmetler ile gece geç saatlerde bile kargo gönderimi yapabilirsin.

Gece kargo taşıması, klasik kargo yöntemlerine göre maliyetli olsa da aciliyet gerektiren durumlarda kullanılıyor. Fakat bu sistem ile sadece şehir içi taşımaları zamanında yapılabiliyor.

gelal ile hem şehir içi hem de şehir dışı acil gönderilerin en hızlı şekilde teslim edilir. Kargonu hemen gelal tarifesi sayesinde, başka şehirdeki alıcısına bile birkaç saatte gönderebilirsin.

Şehirler arası otobüsler ile kargo gönderilir mi?

Farklı bir şehre gece acil kargo göndermen gerektiğinde bugüne kadar tek çözüm şehirler arası otobüs firmalarıydı. Gönderim yapıldığında otobüsün varış noktasından kargolar alıcısı tarafından teslim alınıyor. Genellikle sinema ve televizyon sektöründe çekimlerin aynı gece teslim edilmesi gerektiğinde otobüs firmaları çok sık kullanılıyor.

gelal ile 7/24 kargo göndermek mümkün!

Taşımacılık sektörünün dijital dönüşüm öncüsü gelal ile kargo şubelerinin mesai saatlerini ya da otobüs firmalarının hareket saatlerini takip etmene, acil motor kuryelerin yüksek maliyetlerine katlanmana gerek kalmaz.

Hızlı kurye hizmeti sayesinde şehir içine dilediğin saatte kargo gönderebilirsin. Üstelik gelal bunu dakikalar içinde ve uygun fiyata yapmanı mümkün hale getiriyor. Hızlı kargo hizmeti ile de şehirler arası kargolarını aynı gün içinde alıcısına gönderebilirsin.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir