Acil Dosya Göndermenin En Kolay Yolu Nedir?

İnternet her ne kadar hayatımızın her alanında bize kolaylık sağlasa da bazı durumlarda dosya gönderimi posta yoluyla yapılıyor. Genellikle ıslak imza gerektiren durumlarda, işlem online olarak gerçekleştirilemiyor. Dosya açımı, staj başvurusu, mazeret dilekçesi, dosya takibi gibi birçok belge kamu dairelerine elden teslim ediliyor.

İmza gerektiren ve arşivlenmesi gereken dosyalar, acil gönderiler ve kayıt açma işlemleri için henüz internet altyapısı bulunmayanlar var. Özellikle muhasebe uzmanları, mali müşavirler, gümrük müşavirleri gibi dosya ile çalışan kişiler, gün aşırı evrak teslimi yapmak durumunda kalıyorlar. Avukatlık bürolarında da acil dosya durumu aynı şekilde işliyor. Bu tip ofis çalışanları imza işleri için zaman ayıramayabiliyor. Genellikle gün içinde imzalanması gereken dosyaların takibi yeni başlayan asistanlara bırakılsa bile acil durumlarda aksaklıklar yaşanabiliyor.

Acil ve elden teslim edilmesi gereken dosyalar olduğunda bu gönderimi en güvenli şekilde nasıl yapabileceğini biliyor musun? İster İstanbul’da ol, ister şehir dışında; acil dosya gönderimini yapabilmenin en kolay yolu, gelal’da!

Ofisteki işlerin aksamasın

Özellikle evrak işinin yoğun olduğu meslek gruplarında anlık gönderi ile sıklıkla karşılaşmak mümkün. Dosya ve mahkeme açılışı, mazeret dilekçesi, dosya takibi gibi durumlarda iş durumuna göre vergi dairelerine, ticaret odalarına hatta adliyelere evrak göndermen gerekebilir. Bu tip durumlarda çalışanlarından birinin, işini yarıda bırakarak elden teslim için adrese gitmesi zaman kaydına neden olur. Yalnızca evrak işiyle ilgilenecek bir çalışan, işleri hızlandırabilir ancak bu da ek maliyet anlamına gelir.

gelal ile gün içinde ofisteki işlerini aksatmadan tüm evrak gönderilerini yapabilirsin. gelalcılar uygulamada belirttiğin adrese gelir, dosyayı teslim alır ve alıcısına dakikalar içinde teslim eder.

Şehir dışına aynı gün teslim edilsin

Avukatlık bürolarında dosya işlemleri için ayrı bir sistem kullanılır. Bu sayede dosya takibi online olarak yapılır.  Şehir dışında bir kişi ile iletişim kurulması gerektiğinde bazı durumlarda zaman sıkıntısı yaşanabiliyor. Her ne kadar planlama doğru yapılsa da ani gelişmeler nedeniyle tüm alternatiflerin değerlendirilmiş olması gerekir.

gelal ile avukatlık bürolarının şehir dışına dosya gönderimi de kolaylıkla yapılır. Dosyalar gün içinde teslim alınır ve başka şehirdeki alıcısına en hızlı şekilde teslim edilir.

Ofis dışında geçirdiğin vakti azaltabilirsin

Kaşe, sözleşme, borç senetleri, finansal rapor, bordro, fatura, fiş derken elden teslim edilmesi gereken dosyalar nedeniyle ofis dışında çok vakit geçirmen gerekebilir. Önemli gönderilerin acil yapılması gerektiğinde çoğu zaman hızlı kuryeler tercih edilir. Bu sayede işinin başından ayrılman gerekmeden tüm dosyaların teslim edilir.

gelal ile acil dosya gönderimini “hemen gelal” seçeneği ile yapabilirsin. Böylece sen işine odaklanırsın, ofis dışında geçirdiğin vakti azaltırsın, dosyaların ise hiçbir aksaklık olmadan hızlı ve ekonomik bir şekilde alıcısına ulaşır.

Ofislere özel avantajlar gelal’da!

Kargonu ya da acil dosyanı gideceği yere dakikalar içinde göndermek için, gelal’ın ofislere özel avantajlarından yararlanabilirsin. Kurumsal avantajlarımız sayesinde daha uygun fiyata evrak gönderebilirsin. Acil dosyaların alıcıya ulaşıp imzalanmış bir şekilde gün içinde ofise teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir