8 Mart Kadınlar Günü Hediyelerinizi Aynı Gün Teslim Edelim

8 mart özel hediye kargosu

Önümüzde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü var. Bu anlamlı gün, tüm dünya için Birleşmiş Milletler tarafından belirlenmiştir. İnsan hakları temelinde kadınların sosyal bilincinin geliştirilmesi, ekonomik özgürlüğü ve sosyal başarıları konusunda farkındalık yaratma amacı taşır. Zamanla hediyeleşerek kutlanan bir gün halini almıştır.

İlk olarak 28 Şubat 1909 yılında New York’ta Kadınlar Günü düzenlendi, ardından Rusya’da kadınlar oy hakkı kazandıktan sonra 8 Mart orada milli bayram kabul edildi. Son olarak ise Birleşmiş Milletler tarafından 1975 yılında Dünya Kadınlar Günü resmi olarak kutlanmaya başlandı. O günden bu yana her yıl 8 Mart Kadınlar Günü olarak tüm dünyada kutlanıyor. Hatta bazı ülkelerde bugün resmî tatil olarak kabul edilmiştir.

Özel Günlerde Aynı Gün Hediyenizi Ulaştırın

Bu özel gün, birçok şirket ve e-ticaret sitesi için ayrıca bir önem taşıyor. Tıpkı sevgililer günü, Efsane Cuma, yılbaşı gibi bugün de hediye gönderiminin yoğun olduğu bir gün. Çeşitli kampanyaların düzenlendiği, insanların birbirlerine hediyeler gönderdiği bu özel günde alışveriş hacmi yüksek boyutlara ulaşıyor. Yine diğer özel günlerde olduğu gibi 8 Mart’ta da hem e-ticaret sitelerinin operasyon kolunda hem de kargo şirketlerinin dağıtım ağında yoğunluk yaşanıyor. Bu yoğunluk, bazı gecikmelere ve aksaklıklara neden oluyor.

Hediyenize Özel Taşımacılık

Bu yazımızda 8 Mart Kadınlar Günü’nde yaşanabilecek kargo yoğunluğuna rağmen aynı gün teslimat gerçekleştirmek isteyen kurumsal şirketlere ve e-ticaret sitelerine yönelik gelal avantajlarından bahsedeceğiz.

E-Ticarette Hızlı Kargonun Önemi

Globalleşmenin etkileriyle birlikte günümüzde internet üzerinden binlerce kilometre öteye ürün satışı gerçekleştiriliyor. Bu düzen, e-ticareti her geçen gün daha da hareketlendiriyor. Açılan mağazaların sayısı artarken sosyal medya üzerinden açılan butik hesapları da artık yasal olarak ticaret yapabiliyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi günlerde satış yoğunluğu görülüyor. Bu tarz özel günlerde kargonun hızlı teslim edilmesi, satışı gerçekleştiren firmaların pazardaki yerini çok daha yukarılara çekecektir. Aynı gün kargo teslim imkanı sunan gelal, özel günlerde yüzünüzü güldürüyor. Hızlı, takip edilebilir ve güvenilir taşıma sistemimiz ile kargoların dakikalar içerisinde teslim edilir, hiçbir aktarma merkezine uğramadan direkt olarak alıcısına ulaşır.

Hafta Sonu Gönderilerini Ulaştır

Çoğu kurumsal şirket veya e-ticaret siteleri 8 Mart Kadınlar Günü gönderilerinin teslimi için daha önceki günlerden siparişlerin tamamlanmasını talep ediyor. Pazar günü kargo teslimi yapılamaması ve Pazartesi günü aynı gün teslimatın gerçekleşmesinin zor olmasından kaynaklı olarak 8 Mart Günü’ne özel siparişlerin erken siparişi isteniyor. Kargo sorunu yaşamak istemeyen firmalar ve e-ticaret siteleri, özel günlerde hafta sonu kargo teslimatı sağlayacak kargo şirketleri ile çalışarak hız avantajı kazanabilir.

gelal ile hafta sonu yasakları da dahil, gece-gündüz, cumartesi-pazar hiç fark etmeden hediyelerini ulaştırabilirsin. Kargon bulunduğun adresten teslim alınır, gideceği adrese dakikalar içinde teslim edilir. Kurumsal avantajlarımıza buradan ulaşabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir