14 Şubat Sevgililer Günü’nde Aynı Gün Kargo Gönderilir mi?

Yılın en özel aylarından biri olan, aşkın ve sevginin ayı olarak bilinen Şubat ayındayız. Her yıl Şubat’ın 14’ünde kutlanan Sevgililer Günü sevgililerimize, sevdiklerimize, arkadaşlarımıza ve hatta yalnızların birbirlerine hediye aldıkları bir gündür. Özel günler arasında sevginin en yoğun görüldüğü gün sevgililer günü olarak biliniyor. Markaların bugüne özel yaptıkları kampanyalar, yine bugüne özel hazırlanan sevgililer günü indirimleri hediyeleşmeyi ve sürpriz yapmayı sayıca artırdığı gibi, her yıl kampanyalara yeni fikirler de ekleniyor. Bu durum sevgililer gününde kargo yoğunluğunu bir hayli artırıyor.

İnsanların birbirlerine gönderdikleri hediyeler, oyuncak ayılar, çiçekler, kalpli yastıklar ve nice sevgililer günü hediyesi hem e-ticaret sitelerinin operasyon tarafında hem de kargo şirketlerinin dağıtım ağında yoğunluğa neden oluyor. Son dönemde pandeminin de etkisiyle normalin üzerine çıkan kargo yoğunluğu özel günlerde daha da artıyor. Ancak 14 Şubat gibi özel günlerde kargo gönderenler, hediyelerinin tam gününde teslim edilmesini istiyor.

Bu yazımızda kargo yoğunluğunun yüksek olduğu 14 Şubat Sevgililer Günü’nde gelal ile sahip olduğun avantajları bulabilirsin.

Aynı Gün Teslimat

Çoğu e-ticaret sitesi sevdiğine aldığın hediyelerin 14 Şubat gününe yetişmesi için bir son tarih belirlemiş durumda. 11-12 Şubat tarihlerine kadar sipariş verildiği takdirde 14 Şubat gününe kadar kargonun teslim edileceğini belirtiyor.

Fakat gelal sayesinde hiçbir gün kısıtlamasına gerek kalmadan dilediğin zaman dilediğin kadar kargo gönderebilirsin. Kargoların en yoğun özel günler de dahil olmak üzere aynı gün teslim edilir.

Tam Unutkanlara Göre

Bu sevgililer gününde, pandemi sebebiyle uygulanan hafta sonu yasakları ve kargo teslim süreleri düşünüldüğünde, hediyeleşme için günler öncesinden planlı hareket edilmek durumunda. Fakat uygulanan hafta içi-hafta sonu yasakları ve günlük yoğunluklar nedeniyle hediye seçme imkanı bulunamadığı için hepimiz bu kadar planlı olmayabiliriz. Bazı unutkan sevgililer bugünlerde sırf 1 gün geç hareket etti diye mağdur mu olsun?

gelal, böyle günlerde tam unutkanların yanında! Dilediğin gün ve saatte gönderini kolayca oluştur, evden çıkmana gerek kalmadan kargon adresinden alınıp alıcısına teslim edilsin.

Hafta Sonu da Hediye Gönderebilirsin

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci ile hayatımıza bazı kısıtlamalar girdi. Bu sebeple iş ve sağlık gibi konularda özel bir izne sahip değilsek hafta içi saat 21.00’den sonra ve hafta sonları ise tamamen evde kalmamız gerekiyor. Bu yıl bu özel günün sokağa çıkma yasaklarının uygulandığı Pazar gününe denk gelmesi nedeniyle, dışarı çıkıp sevgililer günü kutlanamayacak ve istenilen hediyeler aynı gün verilemeyecek. Ancak bir seçenek daha var.

gelal ile hafta sonu yasakları da dahil, gece-gündüz hiç fark etmeden hediyeni sevdiğine ulaştırabilirsin. Kargon bulunduğun adresten teslim alınır, sevdiğine dakikalar içinde teslim edilir. Hemen gelal’ı indir, yasaklardan etkilenmeden sevgini gönder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir